Token (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Value
bs: Vrijednost

en: Description
bs: Opis

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Number
bs: Broj

en: Parent
bs: Roditelj

en: Name
bs: Ime

en: Book
bs: Knjiga

en: Path
bs: Putanja

en: Menu
bs: Meni

en: Picture
bs: Slika

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Roles
bs: Uloge

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Current date
bs: Trenutni datum
