Token (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Number
ka: რიცხვი

en: Parent
ka: მშობელი

en: Parents
ka: მშობლები

en: Name
ka: სახელი

en: Book
ka: წიგნი

en: Path
ka: გზა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Picture
ka: სურათი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: The name of the menu.
ka: მენიუს სახელი.

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Roles
ka: როლები

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
