Token (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (145 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Number
pl: Liczba

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Parents
pl: Nadrzędne

en: Name
pl: Nazwa

en: Book
pl: Książka

en: Path
pl: Ścieżka

en: Picture
pl: Obraz

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: The name of the menu.
pl: Nazwa menu.

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Roles
pl: Role

en: Count
pl: Liczba

en: Last
pl: Ostatni

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Random
pl: Losowo

en: Root
pl: Korzeń

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Token
pl: Wzorzec

en: Available tokens
pl: Dostępne żetony

en: First
pl: Pierwszy

en: Reversed
pl: Odwrotnie

en: Menus
pl: Menu

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Keys
pl: Klucze

en: Node count
pl: Liczba węzłów

en: IP address
pl: Adres IP

en: Root term
pl: Termin główny

en: The size of the file.
pl: Wielkość pliku.

en: Menu links
pl: Odnośniki menu

en: Current date
pl: Dzisiejsza data

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Array
pl: Tablica

en: Link ID
pl: Identyfikator odnośnika

en: Base name
pl: Nazwa podstawowa

en: Edit URL
pl: Edytuj adres

en: Revision log message
pl: Informacja o nowej wersji

en: No tokens available.
pl: Brak dostępnych wzorców.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
pl: Kliknij na wzorzec w celu dodania go do pola, które było aktywne jako ostatnie.

en: Translation source node
pl: Węzeł źródłowy tłumaczenia

en: List of the currently available tokens on this site
pl: Wykaz aktualnie dostępnych wzorców na tej witrynie.

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
pl: Dostarcza interfejs użytkownika wykorzystujący Token API oraz kilka brakujących wzorców dla rdzenia systemu.

en: Insert this token into your form
pl: Wstaw ten wzorzec do formularza

en: First click a text field to insert your tokens into.
pl: Najpierw kliknij w pole tekstowe, do którego będą wstawione wzorce.

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
pl: Dostępne zmienne to: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
pl: Wyjaśnienie ostatnich zmian dokonanych na segmencie.

en: The title of the current page.
pl: Tytuł bieżącej strony

en: The URL of the current page.
pl: URL bieżącej strony

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
pl: Numer strony w trakcie przeglądanie stronicowanej listy.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
pl: Element %element-title używa niedozwolonych wzorców: @invalid-tokens.

en: The source node for this current node's translation set.
pl: Węzeł źródłowy zestawu tłumaczeń bieżącego węzła.

en: Account cancellation URL
pl: URL strony służącej do anulowania konta

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
pl: URL strony służącej do potwierdzenia usunięcia konta

en: One-time login URL
pl: URL strony służącej do jednokrotnego logowania

en: The URL of the one-time login page for the user account.
pl: URL strony służącej do jednorazowego logowania do konta użytkownika.

en: Tokens related to menu links.
pl: Wzorce związane z odnośnikami menu.

en: The unique ID of the menu link.
pl: Unikalny identyfikator odnośnika

en: The title of the menu link.
pl: Tytuł odnośnika

en: The URL of the menu link.
pl: URL odnośnika

en: The menu link's parent.
pl: Rodzic odnośnika

en: Tokens related to the current page request.
pl: Wzorce związane z bieżącym żądaniem wyświetlenia strony

en: Page number
pl: Numer strony

en: The book page associated with the node.
pl: Strona książki powiązana z węzłem.

en: The menu link for this node.
pl: Odnośnik menu prowadzący do tego węzła.

en: The menu link's root.
pl: Najwyższy poziom menu, do którego należy odnośnik.

en: Hash
pl: Hasz

en: The extension of the file.
pl: Rozszerzenie pliku.

en: Tokens related to the current date and time.
pl: Wzorce powiązane z aktualną datą i czasem.

en: The URL of the @entity.
pl: Adres URL obiektu @entity.

en: The content type of the node.
pl: Typ zawartości węzła.

en: Tokens related to content types.
pl: Wzorce powiązane z typami zawartości.

en: The name of the content type.
pl: Nazwa typu zawartości.

en: The unique machine-readable name of the content type.
pl: Unikalny identyfikator systemowy typu zawartości.

en: The optional description of the content type.
pl: Opcjonalny opis typu zawartości.

en: The number of nodes belonging to the content type.
pl: Liczba węzłów należących do typu zawartości.

en: The URL of the content type's edit page.
pl: Adres URL strony edycji typu zawartości.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
pl: Adres URL strony edycji terminu.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
pl: Unikalny identyfikator systemowy słownika.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
pl: Adres URL strony edycji słownika.

en: The picture of the user.
pl: Portret użytkownika.

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
pl: Argument przekazany w trakcie żądania bieżącej strony (pierwszy argument ma indeks 0, n.p. 'arg:1' na stronie 'node/5' będzie miał wartość '5').

en: Tokens related to URLs.
pl: Wzorce związane z URL

en: Relative URL
pl: Względny URL

en: The relative URL.
pl: URL względny.

en: Absolute URL
pl: Bezwzględny URL

en: The absolute URL.
pl: URL Bezwzględny.

en: Tokens related to menus.
pl: Wzorce związane z menu.

en: The unique machine-readable name of the menu.
pl: Unikalny identyfikator systemowy nazwy menu.

en: The optional description of the menu.
pl: Opcjonalny opis menu.

en: Menu link count
pl: Ilość odnośników

en: The number of menu links belonging to the menu.
pl: Ilość odnośników z jakich składa się menu.

en: The URL of the menu's edit page.
pl: URL strony służącej do modyfikacji menu.

en: The menu of the menu link.
pl: Menu, do którego należy odnośnik.

en: The URL of the menu link's edit page.
pl: URL strony służącej do modyfikacji odnośników danego menu.

en: @category @type field.
pl: pole typu @type z kategorii @category.

en: The %element-title cannot contain fewer than one token. | The %element-title must contain at least @count tokens.
pl[0]: Element %element-title musi zawierać co najmniej jeden wzorzec.
pl[1]: Element %element-title musi zawierać co najmniej @count wzorce.
pl[2]: Element %element-title musi zawierać co najmniej @count wzorców.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
pl[0]: Element %element-title może zawierać co najwyżej jeden wzorzec.
pl[1]: Element %element-title może zawierać maksymalnie @count wzorce.
pl[2]: Element %element-title może zawierać maksymalnie @count wzorców.

en: The user roles associated with the user account.
pl: Role użytkowników powiązane z kontem użytkownika.

en: Brief URL
pl: Krótki URL

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
pl: URL bez protokołu i końcowego ukośnika odwrotnego.

en: Tokens related to arrays of strings.
pl: Wzorce powiązane z tablicami napisów.

en: The first element of the array.
pl: Pierwszy element tablicy.

en: The last element of the array.
pl: Ostatni element tablicy.

en: The number of elements in the array.
pl: Liczba elementów w tablicy.

en: The array reversed.
pl: Odwrócona tablica.

en: The array of keys of the array.
pl: Tablica kluczy tablicy.

en: Imploded
pl: Implodowane

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
pl: Wartości tablicy połączone razem, z wybranym łącznikiem pomiędzy wszystkimi wartościami.

en: A date in '@type' format. (%date)
pl: Data w formacie '@type'. (%date)

en: The root term of the taxonomy term.
pl: Termin główny kategorii.

en: File byte size
pl: Rozmiar pliku w bajtach

en: The size of the file, in bytes.
pl: Rozmiar pliku podany w bajtach.

en: Query string value
pl: Treść zapytania

en: The value of a specific query string field of the current page.
pl: Wartość specyficznego dla danej strony pola zapytania.

en: A random number from 0 to @max.
pl: Losowa liczba od 0 do @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
pl: Losowy hash. Dostępne algorytmy haszowania: @hash-algos.

en: Attempting to perform token replacement for token type %type without required data
pl: Próba podmiany wzorca dla typu %type bez wymaganych danych

en: @type field.
pl: Pole @type.

en: Also known as %labels.
pl: Również znane jako %labels.

en: No tokens available
pl: Brak dostępnych wzorców

en: Token registry caches cleared.
pl: Pamięć podręczna rejestru wzorców wyczyszczona.

en: The path component of the URL.
pl: Ścieżka - komponent adresu URL.

en: Unaliased URL
pl: URL bez aliasu

en: The unaliased URL.
pl: URL nieposiadający aliasu.

en: The specific value of the array.
pl: Określona wartość tablicy.

en: Token registry
pl: Rejestr wzorców

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
pl: Lista dostępnych wzorców, które mogą być użyte we wiadomościach e-mail.

en: The following tokens or token types are not defined as arrays:
pl: Następujące wzorce lub typy wzorców nie są zdefiniowane w tablicach:

en: The following token types do not have any tokens defined:
pl: Następujące typy wzorców nie mają zdefiniowanych jakichkolwiek wzorców:

en: The following token types are not defined but have tokens:
pl: Następujące typy wzorców nie są zdefiniowane, ale mają wzorce:

en: The following token or token types are defined by multiple modules:
pl: Następujące wzorce lub typy wzorców są zdefiniowane przez wiele modułów:

en: Problems detected
pl: Wykryto problemy

en: An array of all the term's parents, starting with the root.
pl: Tablica wszystkich elementów nadrzędnych terminu, poczynając od poziomu podstawowego.

en: An array of all the menu link's parents, starting with the root.
pl: Tablica wszystkich elementów nadrzędnych odnośnika menu, poczynając od poziomu podstawowego.

en: Original @entity
pl: Oryginał @entity

en: The original @entity data if the @entity is being updated or saved.
pl: Oryginalny dane @entity w przypadku, gdy zaktualizowano lub zapisano @entity.

en: The base name of the file.
pl: Podstawowa nazwa pliku.

en: This field supports tokens.
pl: To pole wykorzystuje wzorce.

en: The following tokens or token types are missing required name and/or description information:
pl: W następujących wzorcach lub typach wzorców brakuje wymaganej nazwy i/lub opisu:

en: Browse available tokens.
pl: Przeglądaj dostępne wzorce.

en: Loading token browser...
pl: Ładowanie przeglądarki wzorców...
