Token (7.x-1.6) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Number
ug: سان

en: Name
ug: ئىسىم

en: Book
ug: كىتاپ

en: URL
ug: ئادرېس

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: First
ug: بىرىنچى

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Menu links
ug: تىزىملىك ئۇلانمىسى

en: Current date
ug: ھازىرقى ۋاقىت

en: Link ID
ug: ئۇلانما IDسى

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Page number
ug: بەت سانى

en: The picture of the user.
ug: ئەزا باش سۈرىتى

en: File byte size
ug: ھۆججەت چوڭلۇقى بويىچە
