Custom Tokens (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (56 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Custom
uk: Власний

en: Add token
uk: Додати замінник

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Demo (if available)
uk: Демо (якщо доступно)

en: Create custom tokens
uk: Створити власний замінник

en: Token name
uk: Назва замінника

en: Token description
uk: Опис замінника

en: Edit token
uk: Редагувати замінник

en: Custom tokens
uk: Власні замінники

en: Demo value not available
uk: Демо-значення недоступні

en: No custom tokens available.
uk: Доступні власні замінники відсутні.

en: The token's readable name
uk: Легка для читання назва замінника

en: Token machine name
uk: Машинна назва замінника

en: A unique machine-readable name for this token. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Унікальна машинна назва цього замінника. Має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення.

en: The token's description that will appear in the token list
uk: Опис замінника для списку замінників

en: The token type determines the availability of the token according to the data in the $data array (ex. a token of type <em>node</em> will need $data[node].
uk: Тип замінника визначає доступність йому відповідних даних в масиві $data (наприклад, замінник типу <em>node</em> буде потребувати $data[node].

en: There was a problem saving token <em>@machine_name</em>. Please contact the site administrator.
uk: Виникли складнощі під час збереження замінника <em>@machine_name</em>. Будь ласка, зверніться до адміністратора.

en: Token <em>@machine_name</em> saved.
uk: Замінник <em>@machine_name</em> збережено.

en: Are you sure you want to delete token <em>@machine_name</em> ?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити замінник <em>@machine_name</em> ?

en: Token <em>@machine_name</em> deleted.
uk: Замінник <em>@machine_name</em> видалено.

en: There was a problem deleting token <em>@machine_name</em>. Please contact the site administrator.
uk: Виникли складнощі під час видалення замінника <em>@machine_name</em>. Будь ласка, зверніться до адміністратора.

en: Manage custom tokens using PHP.
uk: Керування власними замінниками через PHP.

en: Create/edit/delete custom tokens using markup or PHP.
uk: Створення/редагування/видалення власних замінників через розмітку або PHP.

en: Access the custom token's administration page.
uk: Доступ до адміністративної сторінки власних замінників.

en: Customized tokens for the custom token module
uk: Персоналізовані замінники для модуля Власний замінник.

en: Administrate custom tokens.
uk: Адмініструвати власні замінники.

en: List of custom tokens.
uk: Перелік власних замінників.

en: Delete custom token
uk: Видалити власні замінники

en: The Token Custom module was installed. You can manage your custom tokens in the <a href='@admin_url'>admin pages</a>.
uk: Модуль Власний замінник встановлено. Ви можете керувати власними замінниками на <a href='@admin_url'>адміністративних сторінках</a>.

en: Enter the content that will be replaced with this token.
uk: Введіть вміст, що буде замінений цим замінником.

en: PHP Filter : You will have access to all the arguments of !link (ex : $data['node'] for node token type, $options). Be sure to carefully read the documentation regarding the security implications of using the php input filter.
uk: Фільтр PHP : Ви матимете доступ до усіх аргументів !link (приклад: $data['node'] для типа замінника node , $options). Обов'язково уважно прочитайте документацію стосовно ризиків безпеки під час використання фільтра введення php.

en: Token type's name
uk: Назва типу замінника

en: The token types's readable name
uk: Легка для читання назва типу замінника

en: Token type's machine name
uk: Машинна назва типу замінника

en: The token type's description.
uk: Опис типу замінника.

en: User created tokens types using the Custom Tokens module.
uk: Створені користувачем за допомогою модуля Власний замінник типи замінників.

en: Custom token types
uk: Типи власних замінників

en: View custom token types
uk: Переглянути типи власних замінників

en: Add token type
uk: Додати тип замінника

en: Create custom token types
uk: Створити типи власних замінників

en: Edit token type
uk: Редагувати тип замінника

en: There was a problem saving token type <em>@machine_name</em>. Please contact the site administrator.
uk: Виникли складнощі під час збереження типу замінника <em>@machine_name</em>. Будь ласка, зверніться до адміністратора.

en: Token type <em>@machine_name</em> saved.
uk: Тип замінника <em>@machine_name</em> збережено.

en: Are you sure you want to delete token type <em>@machine_name</em> ?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити тип замінника <em>@machine_name</em> ?

en: There was a problem deleting token type <em>@machine_name</em>. Please contact the site administrator.
uk: Виникли складнощі під час видалення типу замінника <em>@machine_name</em>. Будь ласка, зверніться до адміністратора.

en: View custom tokens.
uk: Перегляд власних замінників
