Custom Tokens (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: Custom
fi: Oma

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
