Custom Tokens (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Name
nn: Namn

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
