Custom Tokens (7.x-2.0-beta2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Custom
ast: Personalizáu
