Custom Tokens (7.x-2.0-beta3) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Delete
no: Strika

en: Content
no: Innihald

en: Type
no: Slag

en: Cancel
no: Avlýs

en: Description
no: Lýsing

en: Edit
no: Broyt

en: Name
no: Navn

en: Save
no: Goym

en: Custom
no: Sergjørt

en: Machine name
no: Maskinnavn
