Custom Tokens (7.x-2.0-beta3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Custom
gl: Personalizado

en: Machine name
gl: Nome de sistema
