Custom Tokens (7.x-2.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Custom
jv: Kostum

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
