Custom Tokens (7.x-2.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
