Environment tokens (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: List
ar: لائحة

en: Save
ar: حفظ

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Other
ar: آخر

en: About
ar: حول
