Environment tokens (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Other
bo: གཞན

en: About
bo: གསལ་བཤད
