Environment tokens (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Value
ca: Valor

en: List
ca: Llistat

en: Save
ca: Desa

en: Exclude
ca: Exclou

en: Other
ca: Altres

en: Environment
ca: Entorn

en: About
ca: Detalls
