Environment tokens (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: List
cs: Seznam

en: Save
cs: Uložit

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Other
cs: Jiné

en: About
cs: Popis
