Environment tokens (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Value
de: Wert

en: List
de: Liste

en: Save
de: Speichern

en: Exclude
de: Ausschließen

en: Other
de: Weitere

en: Environment
de: Umgebung

en: About
de: Über

en: Environment variable
de: Umgebungsvariable
