Environment tokens (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Value
el: Αξία

en: List
el: Λίστα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Other
el: Άλλο

en: About
el: Περί
