Environment tokens (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Value
es: Valor

en: List
es: Listado

en: Save
es: Guardar

en: Exclude
es: Excluir

en: Other
es: Otro(s)

en: About
es: Acerca de
