Environment tokens (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: List
eu: Zerrenda

en: Save
eu: Gorde

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Other
eu: Bestea

en: About
eu: (r)i buruz
