Environment tokens (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: List
fi: Lista

en: Save
fi: Tallenna

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Other
fi: Muu

en: About
fi: Tietoja
