Environment tokens (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: List
fr: Lister

en: Save
fr: Enregistrer

en: Exclude
fr: Exclure

en: Other
fr: Autre

en: Environment
fr: Environnement

en: About
fr: À propos
