Environment tokens (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Value
he: ערך

en: List
he: רשימה

en: Save
he: שמירה

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Other
he: אחר

en: About
he: אודות
