Environment tokens (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: List
hr: Popis

en: Save
hr: Spremi

en: Exclude
hr: Isključi

en: Other
hr: Ostalo

en: About
hr: Opis
