Environment tokens (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Value
id: Nilai

en: List
id: Daftar

en: Save
id: Simpan

en: Exclude
id: Kecualikan

en: Other
id: Lainnya

en: About
id: Tentang
