Environment tokens (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Value
it: Valore

en: List
it: Elenco

en: Save
it: Salva

en: Exclude
it: Escludi

en: Other
it: Altro

en: About
it: Informazioni
