Environment tokens (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Value
ja: 値

en: List
ja: リスト

en: Save
ja: 保存

en: Exclude
ja: 除外

en: Other
ja: その他

en: About
ja: アバウト
