Environment tokens (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: List
km: បញ្ជី

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: About
km: អំពី
