Environment tokens (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: About
kn: ಕುರಿತು
