Environment tokens (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: List
lt: Sąrašas

en: Save
lt: Saugoti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Other
lt: Kiti

en: About
lt: Apie
