Environment tokens (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: List
nl: Lijst

en: Save
nl: Opslaan

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Other
nl: Andere

en: Environment
nl: Omgeving

en: About
nl: Over
