Environment tokens (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: List
pl: Lista

en: Save
pl: Zapisz

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Other
pl: Inne

en: About
pl: O stronie
