Environment tokens (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Value
uk: Значення

en: List
uk: Список

en: Save
uk: Зберегти

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Other
uk: Інше

en: Environment
uk: Середовище

en: About
uk: Про модуль
