Environment tokens (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: List
az: Siyahı

en: Save
az: Saxla

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Other
az: Digər

en: About
az: Haqqında
