Environment tokens (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Value
hi: मान

en: List
hi: सूची

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Exclude
hi: बाहऱ कऱना

en: Other
hi: अन्य

en: About
hi: के बारे में
