Environment tokens (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: List
lv: Saraksts

en: Save
lv: Saglabāt

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Other
lv: Citi

en: About
lv: Par
