Environment tokens (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Value
ru: Значение

en: List
ru: Список

en: Save
ru: Сохранить

en: Exclude
ru: Исключить

en: Other
ru: Другое

en: Environment
ru: Окружение

en: About
ru: Информация
