Environment tokens (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: List
sk: Zoznam

en: Save
sk: Uložiť

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Other
sk: Ostatné

en: Environment
sk: Prostredie

en: About
sk: Informácie o
