Environment tokens (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Value
sv: Värde

en: List
sv: Lista

en: Save
sv: Spara

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Other
sv: Övriga

en: Environment
sv: Miljö

en: About
sv: Om
