Environment tokens (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: List
ta: பட்டியல்

en: Save
ta: சேமி

en: Exclude
ta: விலக்கி

en: Other
ta: மற்றவை

en: About
ta: பற்றி
