Environment tokens (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Value
da: Værdi

en: List
da: Vis

en: Save
da: Gem

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Other
da: Anden

en: About
da: Om
