Environment tokens (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: List
et: Nimekiri

en: Save
et: Salvesta

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Other
et: Muu

en: Environment
et: Keskkond

en: About
et: Programmist
