Environment tokens (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: List
fa: فهرست

en: Save
fa: ذخیره

en: Exclude
fa: استثنا

en: Other
fa: ساير

en: About
fa: درباره
