Environment tokens (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Value
gl: Valor

en: List
gl: Lista

en: Save
gl: Gardar

en: Exclude
gl: Excluír

en: Other
gl: Outro

en: About
gl: Información
