Environment tokens (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: List
gu: સૂચિ

en: Save
gu: સાચવો

en: Exclude
gu: બાકાત

en: Other
gu: અન્ય

en: About
gu: વિશે
