Environment tokens (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Value
hu: Érték

en: List
hu: Lista

en: Save
hu: Mentés

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Other
hu: Egyéb

en: Environment
hu: Környezet

en: About
hu: Leírás
