Environment tokens (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Value
jv: Biji

en: List
jv: Daftar

en: Save
jv: Simpen

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Other
jv: Liyané

en: About
jv: Ngenani
