Environment tokens (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: List
ku: لیستە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە
