Environment tokens (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: List
my: စာရင်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း
