Environment tokens (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Value
oc: Valor

en: List
oc: Listar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Exclude
oc: Exclure

en: Other
oc: Autre

en: About
oc: A prepaus
